تبلیغات

دانلود مسنجر ایرانی و فارسی ال فور ای l4i

دریافت مسنجر

مسنجر ایرانی ال فور ای ( l4i ) که می توانید همین الان ثبت نام کنید و وارد قسمت تحت وب آن شوید یا نرم افزار آن را دانلود کنید و وارد شوید و از آن لذت ببرید که خود آنها ادعا می کنند قدرتمندترین مسنجر تحت وب دنیاست.


راهنمای ال فور آی دات كام به منظور معرفی و كمك به شما در استفاده از سرویس های موجود در سایت l4i.com به وجود آمده است. امیدواریم بتوانیم با ارائه آموزشهای ساده و جامع، به شما در استفاده كامل و مفید از خدمات سایت كمك كنیم، تا از استفاده ابزارهای موجود لذت ببرید.


توجه:

1-
با انتخاب تعداد ستاره روبروی رای به این محتوا، امتیازی كه به مفید بودن هر آموزش میدهید را به ما اعلام كنید، تا ما را در ارائه آموزش های بهتر یاری كنید.
2- در صورتی كه نظر خاصی در مورد نحوه آموزش ها دارید كافیست از طریق گزینه نظر شما كه در بالای صفحه قرار داده شده است استفاده كنید.
3- در صورتی كه میخواهید امكانات ال فور آی را به دوستانتان معرفی كنید كافیست از گزینه ارسال در بالای هر آموزش اقدام كنید.آیا سایر اعضا هم میتوانند اقدام به نگارش آموزش امكانات سایت بكنند؟

بله، این امكان در اختیار دوستانی كه تمایل دارند در نگارش آموزش امكاناتی كه در راهنما هنوز گنجانده نشده است ما را یاری كنند، قرار داده شده تا بتوانند به ارسال مطلب خود با نام خودشان در سایت اقدام كنند. بدین منظور میتوانید با ارسال فایل های آموزشی خود از طریق گزینه ارسال مطلب اقدام كنید.


نویسنده : helpmaster

    

5 مقاله آخر:

    

روند پیشرفت مسنجر کاربردی ال فور ای چگونه بوده است؟

    

چگونه می توان در محیط گفتگو صدایی را پخش نمود؟

    

چگونه می توان از امکانات صوتی مسنجر استفاده نمود؟

    

چگونه می توان مشخصات یكی از اعضای حاضر در اتاق گفتگو را مشاهده كرد؟

    

چگونه می توان مشخصات فردی را كه به لیست دوستانمان اضافه كرده ایم مشاهده كرد؟


مسنجر چیست؟

    

مسنجر( پیغام رسان) یك نرم افزار انعطاف پذیر، سرگرم كننده و آسان جهت برقراری ارتباطهای دو طرفه و گروهی میباشد. این برنامه به شما این امكان را میدهد كه به صورت مستقیم و همزمان بتوانید از طریق اینترنت، توسط متن، صدا و تصویر با دیگران به راحتی ارتباط برقرار كنید.
این سرویس بسیار سریعتر از سرویس پست الكترونیك به منظور برقراری ارتباط بوده و همچنین از جمله سرویس های كم هزینه در جهان ارتباطات میباشد.
در ال فوی آی، مسنجر را به دو گروه تحت وب و كاربردی تقسیم كرده ایم كه از هر كدام در جای مناسب میتوانید برای این ارتباط آسان بهره جوئید.

دریافت و استفاده از مسنجر ال فور آی

1- وارد سایت ال فور آی (http://www.l4i.com/) شوید.

        

2- از صفحه اصلی سایت بر روی لینك بزرگترین مسنجر ویژه فارسی زبانان كلیك كنید.

    

همچنین میتوانید مستقیما وارد آدرس (http://messenger.l4i.com/) بشوید و یكی از مسنجرها را متناسب با امكانات و نیازتان انتخاب كنید.

نویسنده : helpmaster

    

مسنجر تحت وب چیست؟

    

مسنجر تحت وب نرم افزار كاربردی تحت وبی بوده كه برای اجرای آن تنها نیاز به اجرای مرورگر اینترنت اكسپلورر دارید و
همچنین برای اجرای بهتر مسنجر تحت وب، نیاز به نصب نرم افزار فلش پلیر بر روی ویندوز خود دارید.

از آنجایی كه برای اجرای مسنجر تحت وب نیازی به نصب نرم افزار مسنجر بر روی رایانه خود ندارید؛ میتوان، این مسنجر را مناسب برای مكانهایی دانست كه، رایانه ها به صورت شبكه به یكدیگر متصل شده باشند. همانند كافی نت ها كه شما در اینگونه مكانها مجاز به نصب نرم افزاری بر روی رایانه ها نمیباشید.

بدلیل آنكه مسنجر تحت وب جهت اجرا تنها نیاز به اجرای نرم افزار مرورگر اینترنت اكسپلورر دارد و شما نرم افزار مسنجر را بر روی رایانه خود نصب نمیكنید، و همچنین مسنجر تحت وب برای اجرای صحیح نیاز به دریافت كدها و یا شكلك ها میباشد پس بر حسب شرایط، از جمله سرعت اتصال شما به اینترنت و یا مشكلات احتمالی نرم افزاراینترنت اكسپلورر شما، احتمال این وجود دارد كه پیامها را با كمی تاخیر دریافت، و یا ارسال كنید.

    

اجرای مسنجر تحت وب

الف)

1- وارد سایت ال فور آی شوید (http://www.l4i.com/).
2- از گزینه های موجود در بالا و سمت راست صفحه باز شده گزینه ورود را انتخاب كنید.
3- در صورتی كه عضو سایت میباشد شناسه و كلمه عبور خود را وارد كنید تا وارد مسنجر شوید. در غیر اینصورت لینك عضویت را انتخاب كنید.

ب)

1- وارد سایت ال فور آی شوید (http://www.l4i.com/).
2- بر روی لینك اطلاعات بیشتر كلیك كنید.
3- از صفحه باز شده گزینه مسنجر تحت وب را از منوی سمت راست انتخاب كنید.
4- در صفحه باز شده بر روی دكمه اجرای مسنجر تحت وب در پایین صفحه كلیك كنید تا صفحه ورود به مسنجر برایتان باز شود.
5- در صورتی كه عضو سایت میباشد شناسه و كلمه عبور خود را وارد كنید تا وارد مسنجر شوید. در غیر اینصورت لینك عضویت
را انتخاب كنید.


    

ورود به مسنجر تحت وب :http://webmessenger.l4i.com/


نویسنده : helpmaster

راهنمای ال فور آی


تبصره : تنها‌ تصاویری از سوی مدیریت برای نمایش مورد تایید قرار میگیرند كه مطابق با عرف جامعه باشد . در این مورد نیز هیچگونه اعتراضی از جانب كاربران قابل قبول نخواهد بود.